Ironkids Bilzen

Ironkids_Logo-1

Info IRONKIDS JEUGDTRIATLON BILZEN 2018

  • Waar : zwembad De Kimpel, Eikenlaan, Bilzen
  • Woensdag 30 mei 2018
  • Dit is een recreatieve wedstrijd!
  • IEDERE finisher is een winnaar en krijgt een Ironkids medaille + Ironkids shirt
  • Startuur en afstanden : zie programmatabel verder
  • Inschrijven : deze link (niet meer open)
  • Helaas geen daginschrijvingen mogelijk
  • Deelnamekost : 10 euro (15 euro indien betaling na 1 mei 2018)
  • Wedstrijdreglementen cfr 3VL (klik hier voor meer info)
  • Aanmelden in WITTE tent thv de finish – tss zwembadgebouw en vijver (handnummering aanbrengen)
  • Kleedkamers : in zwembad, groepskleedkamer 3 en 4 in zwembad (geen bewaking!)
  • Zwemmen: Zwemmen in zwembad, geen startduik
  • Begeleiding: Kids 6-8 jaar mogen begeleiding krijgen in de wisselzone en tijdens fietsomloop (het is sterk aangeraden om mee te fietsen), de andere reeksen doen het ZONDER begeleiding
  • Fietsen: het parcours is off-road (niet technisch wel hoogteverschil), maar haalbaar voor een wegfiets met ZEER goede banden. Zie dat ten alle tijden je REMMEN goed werken. Fietshelm is verplicht.
  • Lopen : Finse piste
  • Finish : langs de wisselzone
  • Afstanden : zie programmatabel
  • Podia : geen podia, iedereen is winnaar!
  • EHBO : aan finish aanwezig met gediplomeerde vrijwilligers
  • Hier een kort filmpje van onze vorige edities : ZWEMLOOP BILZEN 2013 – ZWEMLOOP BILZEN 2014
  • FOTO’S komen na de wedstrijd op onze Facebookpagina te staan

 

233

 

Programma Ironkid Jeugdtriatlon Bilzen 2018

  • Opening wedstrijdsecretariaat : 15h00
  • Programmatabel :
CategorieFiets in wisselzone zettenStartZwemFiets - offroadLoop
6 tem 8 jaar15h5016h0050m2,5km (1 ronde)400m (verkorte ronde)
9 tem 11 jaar16h1516h20100m5km (2 ronden)800m (1 ronde)
12 tem 15 jaar16h4516h50200m7,5km (3 ronden)1600m (2 ronden)
vanaf 16 jaar17h1517h20200m7,5km (3 ronden)1600m (2 ronden)

 

Parcours

Parcoursen Ironkid Bilzen 2018

 

Deelnemerslijst 2018

Kids 1 - startreeks 1  
1Baelus Felix16h00
2Biesmans Emilie16h00
3Bonroy Bieke16h00
4Briers Lien16h00
5Dejaegher Staf16h00
6Erlich Briek16h00
7Fransen-Rassel Wout16h00
8Huybrechts Lotta16h00
9Jammaer Stan16h00
Kids 1 - startreeks 2
10Janssen Sam16h03
11Kiebooms Cara16h03
12Linsen Jochem16h03
13Vancauteren Viktor16h03
14vos charlot16h03
15Vos Fien16h03
16Woets Anne16h03
Kids 2 - startreeks 1
16Baptist Neill16h20
17Beusen Yordan16h20
18Biesmans Jens16h20
19Bonroy Joske16h20
20Clé Silke16h20
21Baelus Briek16h20
22De Bruyne Jack16h20
23Delimont Arnaud16h20
24Driesen Dina16h20
Kids 2 - startreeks 2
25Dejaegher Tuur16h23
26Erlich Mats16h23
27Gijbels Juul16h23
28Gijbels Tuur16h23
29Grommen Milan16h23
30Hamelinck Rien16h23
31Hilven Emily16h23
32Jackers Qiáo-Dé16h23
33kieboom jesse16h23
34loos loesha16h23
Kids 2 - startreeks 3
35Meers Xander16h23
36Rasking Maxim16h26
37Stappaerts Jari16h26
38Vandevelde Charlien16h26
39Vanspauwen Daan16h26
40Vliegen Jules16h26
41Vos Hannah16h26
42Vos Jules16h26
43Woets Daan16h26
Jeugd - startreeks 1
44Appermans Merel16h50
45Bakker Yentel16h50
46Bamps Toby16h50
47Baptist Flynn16h50
48Brepoels Brenne16h50
49Colucci Alessandro16h50
50De Pooter Alex16h50
51Driesen Ronan16h50
52Follon Meinder16h50
53Ghielens Robbe16h50
54Ghielens Wout16h50
55Langen Bieke16h50
Jeugd - startreeks 2
56Langen Lizzy16h55
57Millet Alexander16h55
58Moermans Mattijs16h55
59Penders Marie16h55
60Peray Elias16h55
61Schaeken Xander16h55
62Torfs Emiel16h55
63Vanspauwen Dries16h55
64Vleugels Ward16h55
65Vliegen Maxime16h55
66Vliegen Victor16h55
67Woets Laura16h55
Recreatieve reeks
70Lambrechts Tibo17h20
71Truyen Ruben17h20
72Dieussaert Bart17h20
73Vanoirbeek Bart17h20
74Vancauteren Mark17h20
75Nicolaes Julian17h20
76Appermans Maarten17h20
77Vanswijgenhoven Yente17h20
78Beusen JP17h20
79Martens Sylvia17h20
80Hanssen Phillippe17h20
81Haneca Sebastiaan17h20
82Stegen Quinten17h20
83Lapiere Theo17h20